Antika Eşya Alan Yerler

Antika Eşya Alan Yerler

Antika eşya alan yerler firması, elli yıllık tecrübe ve deneyim ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz ile, İstanbul geneli her noktaya daha hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Aynı zamanda da, Antika eşya satın almak isteyen müşterilerimizin, mağazamızı ziyaret etmesi kolaylaştırılmıştır.

Bilindiği gibi Antika eşyalar, az bulunur ve kıymetli eşyalar sınıfındadır. Antika eşya alan yerler bünyesinde, geçmişin izlerini taşıyan bir çok Antika eşya bulunmaktadır. Antika eşya alan yerler firmasını ziyaret ettiğiniz zaman, bilmediğiniz yada hiç görmediğiniz Antika eşya modelleri ile karşılaşmak mümkün.

Antika Eşya Alan Yerler Firması

Antika Eşya Alan Yerler Firması

Antika ferman, Antika tablo, Antika hat yazısı, Antika kuran-ı kerim bu eşyalardan bazıları. Tabi bu saydığımız Antika eşyaların, imitasyon yada baskı diye tabir edilen yeni versiyonu bulunmaktadır. Antika eşya alan yerler olarak, imitasyon ve benzeri antika eşya çeşitleri satın alımı yapmıyoruz. Nadir bulunan kıymetli antika eşyalar üzerinde yoğunlaşmış durumdayız.

Antika Eşya Alan Yerler İstanbul

Antika eşya alanlar arayışı içine giren, bir çok insan bulunmaktadır. Bazı insanlar, elinde bulunan eski bir eşyanın, Antika olup olmadığını bilmemektedir. Bir çok vatandaşımızda, büyüklerimizin kullandığı eski eşyaları Antika eşya zannetmektedir. Kısaca bilgilendirmek gerekir ise, herhangi eski bir eşyanın Antika olması için, yüz yılı geçmiş olması gerekir.

Antika Eşya Alan Yerler İletişim

Antika Eşya Alan Yerler İletişim

Evinizde bulunan Antika kılıç, Antika berat, Antika resim, Antika evrak, Antika mobilya olarak düşündüğünüz eşyalar olabilir. Yapmanız gereken, çok kolay bir yöntem var. Sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak, eşyaların görsellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Antika eşya alan yerler tarafından size, en kısa sürede bilgi verilecektir.

İstanbul Antika eşya alan yerler olarak firmamız, bize gönderilen eşyaların detaylı incelemesini yapar. Antika eşyaların üzerinde bulunan, çizik, kırık, yıpranma ve varsa eksik parçasına göre değerlendirme yapar. Ayrıca, Antika eşyaların yapıldığı dönem ve yılı da önemlidir. Bu saydığımız faktörlerin yanı sıra, Antika eşya yada eserin sahibi de fiyat konusunda belirleyici bir etken olarak görülür.

Antika Eşya Alan Yerler İstanbul

Antika Eşya Alan Yerler İstanbul

Antika eşya alım satım mağazalarını dolaşarak veya, canlı destek alarak ürün satışı yapıldığı görülmektedir. Eski olduğu düşünülen her eşya, Antika değildir ve sayılmaz. Antika eşyaların gerçek değerinde satışı yapılması için, mutlaka uzman kişiler tarafından incelenmelidir. Antika eşyalar için, kurumsal firmalar tarafından fiyat teklifi alınmalıdır.

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

Elinizdeki antika eşyaların çok değerli olduğunu düşünüyorsanız, değerinde satılabilmesi için kurumsal ve uzman firmalar bulun. Antika eşya alanlar olarak bulduğunuz firmaların, adreslerinin bilinmesi çok önemlidir. Antika eşyaların az bulunur olması ve ünlü bir kişinin eseri olmasından dolayı ciddi bir yatırım aracı olduğu görülmektedir.

Antika Eşya Alan Yerler Şirketi

Antikalar, güzel sanatlar ve koleksiyon parçaları satın almak, satmak ve toplamak için en önde gelen lider firmayız. Antika eşya alan yerler arayışı içine girdiğiniz zaman, mutlaka firmamızdan ekspertiz hizmeti alınız. Eskitme bugün, endüstrinin onlarca yıldır gördüğü en çekici satın alma fırsatlarından bazılarını sunabilir. 

Ülke çapında binlerce antika ve antika dükkanı, alışveriş merkezi ve gösteri var, ancak birçok yüksek kaliteli eser koleksiyoncular ve dekoratörler arasında gözden düştü ve bu da pazar fiyatlarında ciddi düşüşlere neden oldu. Yine de, antika mobilya fiyatları daha erişilebilir bir düzeye düştüğü için, bu türünün tek örneği olan parçalar için pazar, yeni ve daha genç bir müşteri kitlesini çekmeye başladı. 

Antika Eşya Alım Satım

Sadece birkaç yıl içinde, antika tarihindeki en umut verici fırsatlardan biri olarak, mevcut alıcının antika ve koleksiyon pazarına dönüp bakabiliriz. Antika eşya alan yerler şirketi olarak, geçmişte olduğu gibi aynı özveri ile antika sektörünü desteklemeye devam edeceğiz. Bu, yalnızca antika alabilecek ve pahalıya satabilecek profesyonel koleksiyoncular için değil, evde kullanılan parçaları alma fırsatına sahip dekoratörler için de geçerli olabilir.

Yıldız Antik Antika Eşya Alan Yerler 

Antika eşya muhtemelen sizi zengin yapmayacak olsa da, sevdiğiniz bir sektörde çalışırken gelir elde etmenin ödüllendirici bir yolu olabilir. Kalıcı bir vitrin, bayilere unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaratma fırsatı verir, ancak aynı zamanda genel maliyetleri de artırır. Bir kira veya ipotek ödemesi, bir bayinin her ay yapmak zorunda kalacağı miktarı artırır, sadece denk gelmek için.

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

Yine de, yüksek ziyaretçi trafiğine ve ilgili bir müşteri tabanına sahip bir bölgede fiziksel bir dükkan. Alışveriş yapanlara antikalarınızı şahsen görme şansı verebilir ve bu da satış potansiyelini büyük ölçüde artırabilir. Antika satmak isteyen kişiler, mutlaka Antika eşya alan yerler firmasını ziyaret ederek ekspertiz yaptırmaktadır.

Genel olarak antikalar, yüz yıldan daha eski nadir eşyalardır. Elli yıldan daha eski olan ancak yüz yıldan fazla olmayan bir parça koleksiyon parçası olarak kabul edilir. Koleksiyon parçaları bazen hatırı sayılır bir değere sahip olabilir, ancak kar elde etmeye çalışırken, kategoriler arasındaki farkı bilmek işe yarayabilir. Antika eşya alan yerler ekspertiz yaparak, hangi yılda üretildiğini belirler.

Yıldız Antika Antika Eşya Alan Yerler

En bilgili antika satıcıları, talep edilen ürünleri daha talep edilmeden önce belirlemeyi öğrenirler ve daha sonra bunları, piyasa değerinin altında satın alır ve daha sonra kâr için satarlar. Kar elde etmeye gerçekten başlamak için, bir sonraki canlanmanın önüne geçmek isteyeceksiniz. Uzmanlaşanlar, belirli bir antika türü veya zaman dilimi ile yakınlaşabilirler.

Antika Eşya Alım Satım Uzmanı

Bugün antikalar, bayilerin on yıllardır gördüklerinden daha ucuza satılıyor. Sektörü seviyorsanız ve başlamak için nakit akışınız ve depolama alanınız varsa, şimdi yakın tarihte daha sonra kar için satılabilecek ucuz antikalar almak için en iyi zaman olabilir. Hayallerinizi ertelemeyin ve en kısa zamanda, Antika eşya alan yerler şirketini ziyaret edin.

Antika tüm dünyaya yayılmış olsa da, genellikle aynı ticaret ve yol gösterilerine katılan, sıkı sıkıya bağlı profesyonellerden oluşan bir ağdır. İstediğiniz uzmanlık dalında deneyimli profesyoneller dahil olmak üzere işi tanımak için zaman ayırın ve yeni girişiminize girişinizi kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek bir uzmanlar ağına sahip olabilirsiniz.

Dışarıda bıraktıkları herhangi bir şey varsa satıcıdan daha fazla bilgi isteyin. Bir satıcı bir ürünü mükemmel durumda listelerse daha derine inin. Bu durumda, doğrudan satıcıya ürünün herhangi bir kayda değer koşul sorunu olup olmadığını sorun. Satıcıya bakın ve bir iade politikası olduğunu doğrulayın. Bir ürünü yanlış tanıtırlarsa veya bir kusuru görmezden gelirlerse, satıcının politikasına bakılmaksızın ürünü geri alması ihtimali yüksektir.

Ürünün nasıl fiyatlandırıldığını ve durumunu karşılaştırın. Diğer satıcıların listelerini nasıl ifade ettiğini görün. Bu size kendi listenizi nasıl geliştireceğiniz konusunda iyi bir fikir verir. Alıcıların öğenizi aramak için kullanacağı anahtar kelimelerle bir başlık yazdığınızdan emin olun. Başlığı ve listeyi bu anahtar kelimelerle doldurmak, fark edilmesine yardımcı olur. 

Bir antika satıcısının sizden satın almadan önce antika veya eski eşyalarınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi size söylemesini beklemeyin. Değerlendirmeleri ücretsiz olarak vermeye istekli değiller ve haklı olarak da öyle. Deneyimli profesyonellerin çoğu, geçmişte bilgilerinden yararlanan insanlar tarafından daha önce yakılmış olabilir. 

Antika Eşya Satmak

Birçok antika satıcısı, satıcının müzakere için başlangıç ​​noktası olarak fiyatını belirtmesini ister . Durum böyle çıkarsa şaşkınlığa veya hakarete uğramayın. Satmak istediğiniz ürün için en az almaya istekli olduğunuzu bilerek mağazaya girin. Antikacının ne kadar yükseğe çıkmaya istekli olduğunu görmek için bu kriterin biraz üzerinde müzakerelere başlayabilirsiniz.

Şansınız yaver giderse, eşyanız, dükkan sahibinin hazır bir pazarı olduğu veya koleksiyonuna eklemek istediği bir şey olabilir. Böylece başlangıç ​​fiyatınızdan almaktan mutlu olacaktır. Aksi takdirde, muhtemelen bir karşı teklifte bulunacaklar ve oradan daha fazla pazarlık yapabilirsiniz. Fikrinizi değiştirirseniz ve sahibinden geri satın almaya giderseniz, hala kullanılabilir olduğuna güvenemezsiniz. 

Satış yaparken de en yüksek rakamı tutmanın bir yolunu bulamadığınız için kendinizi üzmeyin. Bir anlaşma yapıldığında, birisinin eşyayı hızlı bir şekilde elinizden almaya istekli olduğunu bilerek, nimetlerinizi ve paranızı sayın. Bir antikayı bırakmanın bir parçası da satıştan sonra devam ediyor ve geriye bakmamaktır.

 

× Whatsapp Hattı